WIĘCEJ O ZAJĘCIACH

To pierwsze takie miejsce w Polsce, innowacyjna formuła szkolenia dzieci od najmłodszych lat pod kątem umiejętności akrobatyczno-tanecznych z wykorzystaniem przyrządów takich jak: koła, szarfy, rury.

Przed rozpoczęciem nauki na przyrządach ważne jest prawidłowe przygotowanie ciała, nasi instruktorzy wiedzą o tym najlepiej, dlatego w trosce o bezpieczeństwo naszych uczestników opierają swoje zajęcia na ćwiczeniach przystosowanych odpowiednio do wieku oraz predyspozycji dziecka. Taniec na przyrządach to widowiskowa i unikatowa forma poruszania się w przestrzeni powietrznej, a więc niezwykłe połączenie sztuki tańca i sportu.

Zanim jednak dziecko zdobędzie wszystkie niezbędne umiejętności do takiej pracy, zadbamy o osiąganie celów małymi krokami i zaczniemy od podstaw, zgodnych z etapem rozwojowym dziecka w wieku 7 - 8 lat.

Nauka trwa 1 lub 2 lata (w zależności od rocznika dziecka) i zdobytych umiejętności.

KORZYŚCI

• Lekcje prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, w niezwykle przyjaznej atmosferze.

• Zajęcia prowadzone są według autorskiego programu.
  • Przygotowanie ciała w kierunku przyszłej pracy na przyrządach (koła, rury i szarfy).
  • Rozwój koncentracji, zmysłu równowagi oraz orientacji przestrzennej.
  • Całościowy rozwój motoryczny dziecka.
  • Eliminowanie wad postawy.
  • Rozwój siły, zwinności i elastyczności ciała.
  • Nauka od podstaw, program dostosowany do wieku i możliwości dziecka.
  • Systematyczne doskonalenie umiejętności akrobatycznych i tanecznych.

PROGRAM ZAJĘĆ

Kształcenie na poziomie Małej Szkoły ma charakter przygotowujący do podjęcia nauki

w Szkole Akrobatyki Powietrznej

• Ćwiczenia ogólnorozwojowe

• Nauka podstawowych umiejętności akrobatycznych
  • Zajęcia na przyrządach
  • Ćwiczenia rozciągające
  • Ćwiczenia wzmacniające
  • Technika prawidłowego wykonywania ćwiczeń
  • Trening równowagi
  • Ćwiczenia koordynacyjne i usprawniające
  • Program wzbogacony o godziny zajęć tanecznych (w tym m.in. zajęcia tańca współczesnego, jazzowego, baletu oraz techniki tanecznej)

SZCZEGÓŁY

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ:

60/120 minut

CZĘSTOTLIWOŚĆ:

2x w tygodniu

KOSZT ZAJĘĆ:

WPISOWE: 100 PLN

LOKALIZACJA:

ul. Jodłowa 31

Zapisz dziecko na zajęcia

WSKAZÓWKA

Nie wiesz czy Mała Szkoła Akrobatyki Powietrznej to dobry wybór dla Twojego dziecka?

– napisz do nas a my pomożemy Ci w podjęciu decyzji.

Jeśli nie jesteś pewny jaka różnica jest między zajęciami dla 7-8 latków w Ramada a chcesz podjąć decyzję najlepszą dla swojego dziecka

– skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać jego drogą taneczną.