SPEKTAKLE

SZKOŁY AKROBATYKI POWIETRZNEJ RAMADA

W OPOLU

W Szkole Akrobatyki Powietrznej RAMADA wierzymy, że niemożliwe staje się możliwe dla wszystkich,

którzy chcą się uczyć, bez względu na wiek i umiejętności, masz potencjał, by zabłysnąć!

SZKOŁA AKROBATYKI POWIETRZNEJ RAMADA to pierwsze takie miejsce w Polsce, innowacyjna forma szkolenia dzieci od najmłodszych lat pod kątem umiejętności akrobatyczno-tanecznych z wykorzystaniem przyrządów takich jak: koła, szarfy, rury.

Zajęcia w naszej szkole to nie tylko nauka akrobatyki powietrznej i tańca, ale także rozwijanie umiejętności scenicznych i artystycznych. Jednym z najważniejszych elementów naszej edukacji artystycznej są występy na scenie, który umożliwiają naszym uczniom prezentowanie swoich umiejętności i talentów przed publicznością.

Występy na scenie wymagają od uczestników nie tylko umiejętności aktorskich czy muzycznych, ale także pewności siebie, odwagi i umiejętności radzenia sobie ze stresem. Dlatego też jako szkoła regularnie organizujemy zajęcia z zakresu gry aktorskiej, zajęć teatralnych, improwizacji oraz repertuaru, aby pomóc naszym uczniom w rozwijaniu tych umiejętności i przygotować ich do pracy na scenie.

Udział w spektaklach to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na rozwijanie swojego potencjału artystycznego, co w przyszłości może zaowocować występami na największych światowych scenach!

REPERTUAR I ZAPOWIEDZI SCENICZNE: