REKRUTACJA 2024/2025

To pierwsze takie miejsce w Polsce, innowacyjna formuła szkolenia pod kątem umiejętności akrobatyczno-tanecznych z wykorzystaniem przyrządów takich jak: koła, szarfy, rury połączone z treningiem tanecznym i akrobatycznym.

Szkoła Akrobatyki Powietrznej strukturalnie podlega pod Niepubliczną Szkołę Baletową Szkołę Sztuki Tańca Ramada w Opolu, która jest zarejestrowana w ewidencji niepublicznych szkół artystycznych prowadzonej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nr 766/72/2015 i daje możliwość zdobycia certyfikatu ukończenia Szkoły o specjalizacji: Akrobatyki Powietrznej (I etap).

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, także dla osób początkujących.
Przydział do klas odbywa się na podstawie egzaminu poziomującego. Wyślij zgłoszenie a my poinformujemy Cię o terminie egzaminów.

PROGRAM ZAJĘĆ

Bloki tematyczne, na których oparty jest program szkolny i lekcje:

AKROFLY - ćwiczenia na przyrządach (szarfa, koło, drążek pionowy).

AKROMOTORYKA - ćwiczenia wzmacniające, koordynacyjne, ogólnorozwojowe, praca nad kondycją

AKROSTRETCHING – praca nad elastycznością mięśni, więzadeł, ścięgien tak aby w kontakcie z przyrządem uzyskać swobodę w wykonywaniu poszczególnych figur w pełnym rozciągnięciu.

AKRODANCE - zajęcia taneczne, pracujemy nad elementami, które są bardzo istotne podczas każdej prezentacji na przyrządzie. Skupiamy się przede wszystkim na poznaniu technik tanecznych, budowaniu świadomości własnego ciała, estetyce ruchu, gracji, wizerunku scenicznym.

AKROJUMP – zajęcia akrobatyczne, nauka elementów na ścieżce akrobatycznej.

AKROSTAGE - praktyki sceniczne, przygotowanie do spektakli, praca nad wyrazem artystycznym i przygotowaniem choreografii.

Wykaz struktur i klas, do których prowadzimy rekrutację

w roku szkolnym 2024/2025:

Wybierz aby dowiedzieć się więcej o zajęciach
Wypełnij formularz i weź udział w procesie rekrutacji