W Szkole Akrobatyki Powietrznej RAMADA wierzymy, że niemożliwe staje się możliwe dla wszystkich,

którzy chcą się uczyć, bez względu na wiek i umiejętności, masz potencjał, by zabłysnąć!

SZKOŁA AKROBATYKI POWIETRZNEJ RAMADA to pierwsze takie miejsce w Polsce, innowacyjna forma szkolenia dzieci od najmłodszych lat pod kątem umiejętności akrobatyczno-tanecznych z wykorzystaniem przyrządów takich jak: koła, szarfy, rury.

Podejście dydaktyczne szkoły oferuje trening poprzez przygotowanie fizyczne i techniczne, akrobatykę i taniec w połączeniu z praktyką artystyczną i zawodniczą przy użyciu przyrządów powietrznych.

Koncentrujemy się na budowaniu tożsamości zawodnika i artysty, ze szczególnym uwzględnieniem ucznia jako jednostki, dążącej do rozwijania swojego potencjału.

Naszą misją jest zapewnienie uczniom w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności nieskończonych możliwości odkrywania sztuki akrobatyki powietrznej w bezpiecznej, zachęcającej atmosferze z najlepszymi trenerami.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc uczniom rozwijać siłę i poczucie własnej wartości oraz odblokować zdolność do wykorzystywania swojej fizyczności do kreatywnego rozwoju.

Coraz więcej osób dostrzega niesamowite fizyczne korzyści płynące z nauki akrobatyki powietrznej. Połączenie techniki, siły, elastyczności, płynności i estetyki sprawia, że jest to piękne i wymagające hobby, które sprawia, że ciało jest silne, giętkie i wytrzymałe. Wierzymy, że dając ciału możliwość robienia rzeczy niemożliwych, z kolei wzmacniamy umysł, by czynić niewyobrażalne.

Oferujemy szeroką gamę zajęć dla uczniów na wszystkich poziomach, z naciskiem na bezpieczeństwo i inteligentne postępy. Oferujemy również specjalistyczne warsztaty i lekcje indywidualne przygotowujące do zawodów, występów i nie tylko.

Obudź w powietrzu elegancję, niesamowitą równowagę oraz moc i precyzję w działaniu. Zachęcamy Cię do wyrażania tego, co najlepsze – najsilniejszego, kreatywnego i najbardziej pewnego siebie.

NASZA KADRA

Anna Łotecka-Dabbachi