WIĘCEJ O SZKOLE MISTRZOWSKIEJ

Szkoła Mistrzowska to zaawansowany etap kształcenia w świecie akrobatyki powietrznej, stanowiący rozszerzenie pierwszego etapu - Szkoły Akrobatyki Powietrznej.

Do drugiego mistrzowskiego etapu mogą zostać zakwalifikowani tylko absolwenci Szkoły Akrobatyki Powietrznej (I etap), którzy pozytywnie zaliczyli egzaminy kończące Klasę Złotą i uzyskali certyfikat ukończenia szkoły.

W Szkole Mistrzowskiej oferujemy program, który w pełni koncentruje się na dalszym rozwoju umiejętności naszych uczniów. Jest on wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz pogłębionej wiedzy w dziedzinie akrobatyki powietrznej.

Nasze założenie to ciągłe poszukiwanie nowatorskich i eksperymentalnych rozwiązań. Dążymy do odkrywania nowych metod, obszarów nauczania oraz innowacyjnych sposobów organizacji zajęć, aby stale podnosić jakość procesu edukacyjnego, zapewniając jednocześnie naszym uczniom inspirujące doświadczenia.

Każdy element naszego programu został starannie przemyślany, aby dostarczyć uczniom najnowsze i najbardziej skuteczne techniki oraz metody treningowe. Naszym celem jest nie tylko nauczanie technik, ale także wspieranie uczniów w odnajdywaniu swojego własnego stylu i kreatywności.

Szkoła Mistrzowska to przestrzeń, w której nieustannie inspirujemy, wymieniamy pomysły i tworzymy akrobatyczną wspólnotę. To przestrzeń, w którym rozwijamy talent, kreatywność i pasję, prowadząc naszych uczniów na drodze do mistrzostwa w akrobatyce powietrznej.

PROGRAM ZAJĘĆ

Zajęcia treningowe: Fundament naszego programu, pod czujnym okiem naszych nauczycieli uczniowie rozwijają swoją siłę, elastyczność, wytrzymałość i technikę, pracują nad ugruntowaniem zdobytych już umiejętności, które stanowią podstawę ich dalszego rozwoju.

Zajęcia Rozwojowe: Sesje skupiające się na indywidualnym doskonaleniu umiejętności. Nasi nauczyciele ściśle współpracują z zawodnikami, identyfikując obszary do poprawy i skupiając się na wyzwaniach, które wymagają bardziej intensywnego treningu i podejścia. Dzięki temu uczestnicy mają szansę osiągnąć wyższy poziom biegłości, dostosowany do ich indywidualnych potrzeb.

Warsztaty Techniczne: Organizujemy warsztaty skupione na pogłębianiu technik i odkrywaniu nowych sposobów wykonywania ruchów. Dla zawodników jest to doskonała okazja do zanurzenia się w szczegółach i zdobycia bardziej zaawansowanej wiedzy i umiejętności.

Sesje Praktyczne: W trakcie tych sesji uczestnicy mają możliwość praktycznego zastosowania nabytych umiejętności w konkretnych scenicznych kontekstach. To tu łączą technikę z artystycznym wyrazem, ucząc się skutecznego przedstawiania swoich umiejętności przed publicznością. Dzięki tym praktykom, uczniowie mogą doskonalić nie tylko technikę, ale także zdolność wyrazu i interpretacji.

Zajęcia Motywacyjne: Wspieramy rozwój nie tylko fizyczny, lecz również mentalny zawodników. Sesje te skupiają się na budowaniu pewności siebie, koncentracji oraz radzenia sobie ze stresem i presją. Motywacja jest kluczowym czynnikiem w osiąganiu sukcesów, dlatego stawiamy na rozwój mentalny uczestników.

Analiza Wideo: Przeprowadzamy analizy wideo podczas zajęć, co umożliwia zawodnikom dokładniejsze zrozumienie swoich ruchów i technik. To narzędzie pomaga w identyfikowaniu obszarów do dalszego doskonalenia, umożliwiając uczestnikom świadomą pracę nad swoimi umiejętnościami.

Sobotnie Sesje Techniczno-Praktyczne: Podczas sobotnich sesji, uczniowie będą mieli okazję spotkać się również ze swoimi nauczycielami jak i z zaproszonymi wyjątkowymi  trenerami zaproszonymi specjalnie na te okazje. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, uczestnicy będą mogli pogłębiać swoje umiejętności na nowych płaszczyznach.

KORZYŚCI

W Szkole Mistrzowskiej dajemy uczniom=zawodnikom narzędzia i przestrzeń do poszerzania swoich umiejętności, odkrywania nowych możliwości i osiągania wyższych celów. Nasze wszechstronne podejście, obejmujące zarówno aspekty techniczne, artystyczne, jak i mentalne, pozwala osiągnąć pełen potencjał w akrobatyce powietrznej. Dzięki zróżnicowanym zajęciom, uczniowie mają możliwość rozwijania się na wielu płaszczyznach i stawania się kompletnymi artystami i sportowcami.

SZCZEGÓŁY

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: